Evenimente fundraising

In beneficiul: Zambete pentru mame si copii sanatosi

Am creat un eveniment sportiv special pentru tine, în care ne dorim să îmbini sportul în aer liber alături de familia, prietenii și colegii tăi cu faptele bune de care au nevoie sutele de femei și copii – pacienți ai Policlinicii Sociale Baba Novac.

In beneficiul: Sustine Policlinicile Sociale

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună.

3,305 RON

In beneficiul: Policlinica Socială Regina Maria nr. 1

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și P

In beneficiul: #Colectiv - Cosmin Patlageanu