Cristian Sas - Fundația Policlinici Sociale Regina Maria

52.5% Complete
1,000 RON Target
Vreau sa fac o donatie!

Policlinica Sociala Baba Novac a Fundatiei PS Regina Maria este foarte importanta pentru oamenii care nu au venituri si asigurari de sanatate. Serviciile medicale gratuite pe care acestia le primesc reprezinta uneori singura solutie pentru ei.

Alerg pentru Policlinica Sociala Baba Novac pentru ca vreau sa ofer un pic de ajutor pentru acesti oameni. Va astept alaturi de mine!

Doneaza si tu si ajuta-ma sa strang 1000 de lei cu care vom contribui imoreuna la noul proiect al Policlinicii: "Daruieste un zambet", prin care copiii pacientilor sociali vor avea acces la servicii stomatologice gratuite!

Multumesc,

Cristi Sas

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anu

Run,Forest!
12 mai 2016

Anonymous

Bafta
09 mai 2016
Succes in cursa si in sprijinirea celor cu nevoi!
09 mai 2016
In cazul in care nu termini in primii 50 ne scoti la o prajitura pe mine si pe Dana ;)

Angela Pernes

Succes in tot ce faci