Alerg pentru Policlinica Sociala Baba Novac la Bucharest Half Maraton 2016

Cristian Sas Fundația Inovatii Sociale Regina Maria

52.5% Complete
Donații

Policlinica Sociala Baba Novac a Fundatiei PS Regina Maria este foarte importanta pentru oamenii care nu au venituri si asigurari de sanatate. Serviciile medicale gratuite pe care acestia le primesc reprezinta uneori singura solutie pentru ei.

Alerg pentru Policlinica Sociala Baba Novac pentru ca vreau sa ofer un pic de ajutor pentru acesti oameni. Va astept alaturi de mine!

Doneaza si tu si ajuta-ma sa strang 1000 de lei cu care vom contribui imoreuna la noul proiect al Policlinicii: "Daruieste un zambet", prin care copiii pacientilor sociali vor avea acces la servicii stomatologice gratuite!

Multumesc,

Cristi Sas

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Fundația Inovații Sociale Regina Maria este o organizație non-profit care deține singurele două policlinici sociale din țară. Prin intermediul celor două policlinici sociale, organizația oferă asistență medicală integrată persoanelor aflate într-o situație materială dificilă - persoanelor fără venit și fără asigurare medicală, precum și persoanelor cu venituri mici și foarte mici.

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul acesta va fi pe 14-15 Mai 2016, cu startul în Piața Constituției din București.  Probele de concurs sunt: Semi-Maraton Cursa individuală - 21.097 km Cursa scaunelor cu rotile - distanță

Run,Forest!
12 May 2016

Anonymous

Bafta
09 May 2016
Succes in cursa si in sprijinirea celor cu nevoi!
09 May 2016
In cazul in care nu termini in primii 50 ne scoti la o prajitura pe mine si pe Dana ;)

Angela Pernes

Succes in tot ce faci