Iulia Roșioru - Fundația Policlinici Sociale Regina Maria

100% Complete
500 RON Target
Vreau sa fac o donatie!

Iulia Roșioru aleargă pentru Policlinica Socială Baba Novac, la proba de ștafetă, alături de Rodica Neagu, Gabriela Ionică și Paul Buzilă.

"Pentru că noi putem să oferim ajutor celor care au nevoie, am ales să susținem Policlinica Socială Baba Novac. Astfel putem da șansa la o viață normală celor din jurul nostru ce se luptă pentru a supraviețui. Lucrul cel mai nobil pe care îl poți face este să dăruiești celorlalți. Fă o pauză și gândește-te la tot ce îți oferă zilnic natura ca să poți trăi. Și totuși, natura nu îți cere niciodată nimic în schimb. Fă și tu la fel cu cei din jurul tău. Asta înseamnă să dăruiești cu adevărat."

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București. Este cel

Bogdan Pascu

Simona Pascu

Mult succes, sunt alaturi de voi! Sa fiti primii!

Tatiana Alexandru

Bafta!

George Pantelimon

02 oct 2014

Elena Serban

30 sep 2014

Adina Sincan

Stim ca putem conta pe tine sa fii cea mai buna. :)Multa bafta!
29 sep 2014

Alexandra Pascu

Go go Team!
18 sep 2014

Marius Tarbasanu

Aveti toate incurajarile si sustinerea mea pentru bunavointa de a ajuta oamenii aflati la nevoie. Mult succes!
17 sep 2014

Vlad Porumb

Doresc sa sustin echipa printr-o donatie care sa ajute persoanele cu probleme. La urmatoarea editie a maratonului sunt decis sa ma alatur echipei si sa alergam impreuna.
17 sep 2014