Evenimente fundraising

Un obicei Galantom - 30 day Challenge ~ 2021

In beneficiul: A chance to education for children from disadvantaged families

Te provocăm ca timp de 30 de zile să renunți la un obicei care nu îți face bine, sau să încerci să adopți unul care îti face bine și, în același timp să faci și tu bine altora, sprijinind o cauză caritabila. Îți vei îndemna prietenii să te susțină donând și, în felul acesta, vei avea o motivație puternica în plus ca să îți duci provocarea până la capăt. După 30 de zile este mult mai probabil că această încercare să devină un obicei bun.

4,168 RON

Daruieste ziua ta ~ 2021

In beneficiul: Ajută o mamă sărmană și bolnavă să se ridice din nou

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

Daruieste ziua ta ~ 2021

In beneficiul: O masa calda in fiecare zi. Un dus cald. Un birou la care sa poata invata.

1,230 RON

31 Dec 2020

Daruieste ziua ta ~ 2020

In beneficiul: Ajuta peste 60 de adulti si copii sarmani din 2 sate uitate de lume

5,300 RON

31 Dec 2020

Daruieste ziua ta ~ 2020

31 Dec 2019

Dăruiește ziua ta ~ 2019

2,290 RON

31 Dec 2019

Dăruiește ziua ta ~ 2019

In beneficiul: Hero Afterschool - „Rămânem eroi”

1,695 RON

02 Sep 2017

Marea topaiala

In beneficiul: Zambete pentru mame si copii sanatosi

Am creat un eveniment sportiv special pentru tine, în care ne dorim să îmbini sportul în aer liber alături de familia, prietenii și colegii tăi cu faptele bune de care au nevoie sutele de femei și copii – pacienți ai Policlinicii Sociale Baba Novac.

31 Dec 2017

Daruieste ziua ta ~ 2017

In beneficiul: Sustine Policlinicile Sociale

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună.

3,305 RON

31 Dec 2017

Daruieste ziua ta ~ 2017

15 May 2016