Iulia Roșioru aleargă pentru Policlinica Socială nr. 1

Iulia Roșioru Fundația Inovatii Sociale Regina Maria

100% Complete
Donații

Iulia Roșioru aleargă pentru Policlinica Socială Baba Novac, la proba de ștafetă, alături de Rodica Neagu, Gabriela Ionică și Paul Buzilă.

"Pentru că noi putem să oferim ajutor celor care au nevoie, am ales să susținem Policlinica Socială Baba Novac. Astfel putem da șansa la o viață normală celor din jurul nostru ce se luptă pentru a supraviețui. Lucrul cel mai nobil pe care îl poți face este să dăruiești celorlalți. Fă o pauză și gândește-te la tot ce îți oferă zilnic natura ca să poți trăi. Și totuși, natura nu îți cere niciodată nimic în schimb. Fă și tu la fel cu cei din jurul tău. Asta înseamnă să dăruiești cu adevărat."

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Fundația Inovații Sociale Regina Maria este o organizație non-profit care deține singurele două policlinici sociale din țară. Prin intermediul celor două policlinici sociale, organizația oferă asistență medicală integrată persoanelor aflate într-o situație materială dificilă - persoanelor fără venit și fără asigurare medicală, precum și persoanelor cu venituri mici și foarte mici.

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de AsociaÈ›ia Bucharest Running Club în parteneriat cu FederaÈ›ia Română de Atletism È™i Primaria Municipiului BucureÈ™ti. Este cel mai mare eveniment de alergare din România, aflat la a 7-a ediÈ›ie, iar anul acesta va fi pe 4-5 Octombrie, cu startul în PiaÈ›a ConstituÈ›iei din BucureÈ™ti.  Probele de concurs sunt: - MaratonÂ

03 Oct 2014
Mult succes, sunt alaturi de voi! Sa fiti primii!
Bafta!
02 Oct 2014
30 Sep 2014
Stim ca putem conta pe tine sa fii cea mai buna. :)Multa bafta!
29 Sep 2014
Go go Team!
18 Sep 2014
Aveti toate incurajarile si sustinerea mea pentru bunavointa de a ajuta oamenii aflati la nevoie. Mult succes!
17 Sep 2014
Doresc sa sustin echipa printr-o donatie care sa ajute persoanele cu probleme. La urmatoarea editie a maratonului sunt decis sa ma alatur echipei si sa alergam impreuna.
17 Sep 2014