Alexandra Bârsan - Fundația Policlinici Sociale Regina Maria

100% Complete
500 RON Target
Vreau sa fac o donatie!

Alexandra Bârsan aleargă pentru Policlinica Socială Baba Novac la proba de semi-maraton la Maratonul Internațional București.

"De alergat alerg oricum. Așa că de ce să nu alergi pentru o cauză pe care o poți susține? De multe ori e mai simplu decât crezi să oferi un ajutor celor care au nevoie. Pe 5 Octombrie voi alerga pentru Fundația Regina Maria. Policlinica Socială înființată de fundație vine în ajutorul persoanelor defavorizate ce nu au acces la servicii medicale. Peste 25 medici aleg în fiecare lună să își dedice timpul lor pentru a-și ajuta semenii.  Alege să ajuți și tu. Poți face o donație sau poți veni să alergăm împreună."

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București. Este cel

Succes!
Succes!
Go, Alexuta!
Go Barsiiiiiiiiiiiii
01 oct 2014
io vreau poze cu superalexutza la final :-0
26 sep 2014
21 de km... vreau poza de la final :) spor!
26 sep 2014
Bravo, Alexandra! Go, go, go!
GO Alexuta, GO!!!!
25 sep 2014
Go, go Barsi! Sunt tare mandra de tine :)
Go, go, Alexutza! ;)